KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 17155178

nr 1715 5178

Stig-Ã…ke Lund

(f. 1932), Sverige

Stig-Åke Lund (f. 1932), Sverige, monogramsignerad, daterad-78. Blandteknik, bildmått: 30x24 cm, yttermått inklusive ram: 45x39

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 4 augusti 2025
kl 19:15:42

2/8 08:23:04 1      Vinnande bud

Stig-Ã…ke Lund

Läs mer om Stig-Ã…ke Lund